Gayrimenkul Değerleme
ARGE Gayrimenkul Değerleme   değer tespitini güvenilir, tutarlı ve tarafsız olarak, piyasa ve çevre koşullarını analiz ederek tecrübeli ve objektif uzman kadrosu ile hızlı kaliteli ve titiz bir şekilde oluşturmaktadır.
Proje Değerleme
Yatırımcılar için Özel Projeler (Yeraltı Depoları, Ticari Kullanımlı Çiftlikler, Silolar, Yatırım Projeleri, Fizibilite Raporları) hazırlamak, detaylı raporlamak ve sunum yapmaktadır.

İş Makinası Değerleme
Günümüzün, rekabetçi ve hızla değişen iş   ortamında, şirketler için, makine ekipmanlarının piyasa değerlerinin hızlı bir biçimde doğru olarak belirlenmesi büyük önem kazanmıştır.

Sanayi Tesisi Değerleme
Tedarikçilerini ve enerji üretimini de içinde barındıran entegre bir üretim kompleksi olabileceği gibi, farklı üretim birimlerini barındıran Organize Sanayi Bölgeleri de olabilir.
Otel Değerleme
Turizm tesislerinin alınması, satılması ya da kiralanması durumunda, Arge Gayrimenkul Değerleme olarak kısa bir zaman içinde analizini yapıp raporlamasını yapmaktayız.
Kentsel Dönüşüm Alanlarında Değerleme
Dönüştürülecek alanın mevcut ve dönüşüm sonucu oluşacak değeri, dönüştürülen alanda mevcut sosyal durum ve dönüşüm sonrası öngörülen sosyal yapı gibi spesifik değerlemeler yapıyoruz.
Hoşgeldiniz
Arge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş   T.C. Sermaye Piyasası Kurulu (S.P.K.) Seri: VIII, No:35 sayili Sermaye Piyasasi Mevzuatı çerçevesinde Değerleme hizmeti verecek şirketler ve bu şirketlerin kurulca listeye alınmalarına ilişkin esaslar çerçevesinde degerleme hizmeti vermek üzere listeye alınmıstır.

ARGE Değerleme ve Danışmanlık A.Ş, 2006 yılında SPK mevzuatına uygun olarak kurulmuştur. Şirket kurucu ortaklarımız gayrimenkul,makine,mülkiyet ve hukuksal alanlardaki 20-30 yılı aşkın deneyimlerini bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaşmak değerlerinize artı değer katarak sizlere sunmayı ilke edinmiştir. 
7
Bölge Müdürlüğü
67
Şehir
193
Uzman Eksper
Firmamızdan Duyurular
Neden Arge Değerleme
  • Hızlı ve Doğru Değerlendirme Başarımız
  • 20 Yıllık Tecrübemiz
  • Konusunda Uzman Eksper Kadromuz
  • Geniş Çalışma Ağımız
  • Hizmet Verdiğimiz Büyük İşletmeler
  • Firmamızın Kalite Standartları
  • Firmamızın BDDK ve SPK Tarafından Yetkilendirilmesi
ARGE Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.